Bestsellers

Klasyczne meble do jadalni i salonu od producenta

Jest 162 produktów.

Bez wątpienia szczególną strefą, skupiającą życie rodzinne w domu czy mieszkaniu, jest jadalnia. To w niej mają miejsce wspólne posiłki, toczą się rozmowy, nierzadko podejmowane są ważne dla domowników decyzje. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że jej usytuowanie jest zawsze starannie planowane, a meble dostosowane do aranżacji wnętrza. W zależności od wielkości powierzchni, a także stylu życia rodziny jadalnia może być umiejscowiona w kuchni lub salonie. Ostateczny wybór zależy również od układu przestrzennego pomieszczeń, którego efektywne wykorzystanie będzie sprzyjać wygodzie, a tym samym przyjemnym spędzaniu czasu w gronie rodzinnym lub też przyjaciół.

Kuchnia czy salon?

Z uwagi na praktyczność i funkcjonalność rozwiązania, kuchnia z pewnością wypełnia pod wieloma względami obraz typowej jadalni. Wszystko mamy w zasięgu ręki, podanie posiłków nie stanowi problemu, a zbędne naczynia można szybko usunąć. Jednakże pod warunkiem, że dysponujemy odpowiednią przestrzenią, która zapewni także udział większej liczby gości. Pod tym względem świetnie sprawdzą się proponowane w naszym sklepie meblowym rozkładane stoły okrągłe, prostokątne na 4, 6, 8, 10, 12 osób, ławy i krzesła. Szeroka ich gama doskonale wypełni oczekiwania w zakresie aranżacji wnętrza, wygody oraz trwałości, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z dość intensywnym użytkowaniem.

Oczywiście nie każdy dysponuje wystarczająco dużą kuchnią, by spełnić określone przez siebie wymagania. Nie wszyscy też tolerują specyficzny dla tego pomieszczenia rozgardiasz, dlatego propozycja usytuowania jadalni w salonie wydaje się ze wszech miar słuszna. Jako jeden z przodujących wielkopolskich producentów stołów rozkładanych i krzeseł, a także mebli tapicerowanych polecamy szereg stylowych, klasycznych, nowoczesnych czy fajnych minimalistycznych kompletów jadalnianych. Poprzez właściwy dobór mebli przydamy codziennym i okolicznościowym spotkaniom zdecydowanie bardziej uroczystego charakteru, co rekompensuje nieco wydłużone serwowanie posiłków w salonie.

Kuchnia otwarta na salon

W nowoczesnych domach coraz częściej możemy natknąć się na otwarte strefy, w tym również połączenie kuchni z salonem, co jest niewątpliwie znakiem obecnych czasów. Jest to optymalne rozwiązanie, które umożliwia stworzenie jadalni na pograniczu tych stref bez obaw o niedogodności towarzyszące wyżej wymienionym aranżacjom. Dobrze sprawdza się w takiej sytuacji biały stół z chowanymi krzesłami. Co więcej, oszczędzamy na powierzchni, ponieważ zbędne jest odrębne pomieszczenie. Otwartość przestrzeni przekłada się na bez mała nieograniczone możliwości jej adaptacji, czemu sprzyja bezproblemowy wybór wykonanych także na wymiar mebli do jadalni prosto od producenta.

Product successfully added to the product comparison!