Bestsellers

Nowoczesne stoły do jadalni

Jest 14 produktów.

Centralnym punktem jadalni, a więc zazwyczaj głównego miejsca rodzinnych lub też towarzyskich spotkań jest stół. Zwykle ma swoje miejsce w kuchni, gdzie najłatwiej i najszybciej można korzystać z jej udogodnień. Jednak panujący przy tym rozgardiasz nie zawsze sprzyja bardziej uroczystym okazjom. Również, gdy jest niewielka trudno oczekiwać wygody, a sytuacja wymusza ustawienie stołu przy ścianie. Nie jest to komfortowe, zwłaszcza że wymaga zabezpieczenia odpowiedniej przestrzeni na wysunięcie krzeseł. W tej sytuacji warto zaopatrzyć się w odpowiednie meble, które wypełnią potrzeby domowników w codziennych kuchennych rytuałach.

Naszym zdaniem jako producenta stołów zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest stworzenie uniwersalnej jadalni w salonie. Z pewnością znajdzie się więcej miejsca, nawet na reprezentacyjne, stylowe, czy nowoczesne meble. Efektownym i bardzo praktycznym pomysłem na jej urządzenie jest także wykorzystanie przestrzeni graniczącej z kuchnią. Ta wyjątkowa propozycja dotyczy przede wszystkim domów i mieszkań, w których otwartość stref dominuje.

Jaki stół wybrać?

Dostępne w ofercie naszego sklepu meblowego stoły drewniane to szereg wysokiej jakości mebli dostosowanych kształtem, wymiarami i funkcjonalnością do różnorodnych oczekiwań przyszłych użytkowników. Co więcej, jako uznany nie tylko w Wielkopolsce producent mebli do jadalni zapewniamy także realizację szczególnych wymagań o indywidualnym charakterze. Jest to niezwykle istotne dla aranżacji danego wnętrza.

Z pewnością najbardziej uniwersalnym meblem do jadalni okazuje się stół rozkładany, którego powierzchnię w zależności od liczby gości można odpowiednio powiększyć. Oczywiście, jeśli dysponujemy wystarczającą przestrzenią. Tam, gdzie jest jej mniej, można rozważyć efektowne rozwiązanie: ustawienie okrągłego stołu na środku wydzielonej części salonu, co sprawia, że każda z siedzących osób ma miejsca równorzędne. A zatem kształt mebla ma ogromne znaczenie, dlatego w ofercie nie mogło zabraknąć również stołów kwadratowych, prostokątnych, także z zaokrąglonymi narożnikami.

Istotnym aspektem wyboru jest materiał, z jakiego stół został wykonany. Polecane przez nas meble to solidne i trwałe wyroby z drewna bukowego (podstawa i nogi). Blaty wykonane z płyty oklejanej dębowym fornirem bądź płyty z laminatu cechują się z kolei dowolnymi aplikacjami, co powoduje, że dostosowanie do wnętrza staje się dużo prostsze.

Dla niezdecydowanych skorzystanie z kompletnych zestawów do jadalni daje pewność idealnej kompozycji stołów z krzesłami.

Product successfully added to the product comparison!