Bestsellers

Ławy drewniane

Jest 26 produktów.

Obok klasycznych stołów ustawianych w jadalni i salonie coraz częściej w naszych domach zaczynają gościć eleganckie ławy. Bez wątpienia zastępują one z powodzeniem niewielkie stoliki kawowe, a z racji masywności i funkcjonalności mogą bez problemu służyć nie tylko do spożywania codziennych posiłków, degustacji kawy i słodkich łakoci, ale również do pracy. Zazwyczaj niższe niż stoły, na ogół o prostokątnym i kwadratowym kształcie, mogą dysponować jednakowo dolną otwartą półką, czy nawet szufladami na podręczne drobiazgi. Dotychczas wykorzystywane w niewielkich mieszkaniach teraz stanowią praktyczne i efektowne uzupełnienie mebli w domu, którego wnętrza wcale nie są najmniejsze. Przecież nie codziennie organizujemy przyjęcia i uroczystości rodzinne, które wymagają wykorzystania zestawu jadalnianego.

Jaką ławę wybrać? Która będzie najlepsza?

Jako wielkopolski producent nowoczesnych i stylowych mebli do domu możemy zaproponować szeroką gamę wysokiej jakości ław drewnianych (nogi i podstawa z trwałego i mocnego drewna bukowego pokrytych bejcą i lakierem) z laminowanymi blatami i ewentualnie innymi elementami zabudowy (np. dodatkowa półka, szuflada).

W zasadzie to od tego, gdzie i jak ma być użytkowana ława, zależy w dużej mierze wybór danego modelu. Dostępne w naszym sklepie meblowym wyroby w pełni realizują określone potrzeby. W niewielkich mieszkaniach, gdzie salon nie charakteryzuje się dużą przestrzenią, mogą mieć zastosowanie ławy o mniejszych wymiarach, które świetnie będą funkcjonować z sofą lub małą kanapą. W domach, gdzie mamy do czynienia z dużą przestrzenią salonów najczęściej znajdą swoje miejsce większe modele np. przy narożnych kanapach. Zawsze jednak trzeba mieć na uwadze konieczność zapewnienia swobodnego dostępu do ławy każdej z siedzących na danym meblu wypoczynkowym osobie. A więc należy zadbać, by właściwy wymiar i kształt ławy spełniał oczekiwania również i w tym zakresie.

Ponadto kluczowym aspektem przy jej wyborze jest zapewnienie idealnej kompozycji z dominującą aranżacją danej przestrzeni. Dlatego pośród dostępnych w ofercie ław funkcjonuje uniwersalna kolorystyka, która pozwoli utrzymać wnętrze w jednolitym stylu. Choć ten rodzaj mebli cechuje się prostotą konstrukcji, to jednak doskonale sprawdza się w klasycznych, rustykalnych, minimalistycznych, skandynawskich, a nawet loftowych pomieszczeniach, w których może być ciekawym designerskim i funkcjonalnym elementem wystroju.

Product successfully added to the product comparison!